شماره جدید نشریه علمی دانشجویی جوانه منتشر شد

شماره ششم نشریه علمی ترویجی (حرفه‌ای) جوانه به صاحب امتیازی انجمن‌ علمی دانشجویی زراعت و اصلاح نباتات دانشگاه تهران منتشر شد.
در شماره جدید نشریه جوانه، مقاله‌ای دربارة مفهوم، تاریخچه و مزایا و معایب آکواپونیک می‌خوانیم. همچنین در این شماره، مقالاتی با عنوان‌های «اینترنت اشیاء و کشاورزی هوشمند»، «تأثیر موسیقی بر گیاهان»، «مروری بر کاربرد بیوتکنولوژی در صنعت، کشاورزی و محیط زیست» و «اگروفارستری، ضرورتی برای مقابله با تغییر اقلیم و دستیابی به اهداف توسعة پایدار» را می‌خوانیم.
شماره جدید جوانه از ورود نودانشجویان به دانشگاه نیز غافل نمانده و ضمن ارائه معرفی گروه زراعت و اصلاح نباتات پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران، تجهیزات و اساتید این گروه را برای نودانشجویان معرفی کرده است.
پرداختن به گزارش عملکرد انجمن علمی دانشجویی زراعت و اصلاح نباتات و مصاحبه با دانشجویان در رابطه با آموزش مجازی از دیگر مطالب شماره ششم نشریه جوانه است.
نشریه علمی دانشجویی جوانه به مدت ۱۶ سال است که به صاحب امتیازی انجمن علمی دانشجویی زراعت و اصلاح نباتات پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران منتشر می‌شود. مدیرمسئول این دوره از نشریه، لیلا سلیمان‌پور و سردبیر آن ثریا نوید است. این نشریه، اردیبهشت ۱۳۹۹، توانست از کمیته اعطای امتیاز حرفه‌ای به نشریات دانشجویی دانشگاه تهران، امتیاز حرفه‌ای را کسب کند و به درجه علمی ترویجی برسد.
علاقه‌مندان برای مطالعه نشریه می‌توانند به سامانه آن به نشانی javanesj.ut.ac.ir/ مراجعه کنند.